HAKKIMIZDA

Günaş yatırım yaptığı alanlarda, küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor… Müşterileri, çalışanları, iş ortakları ve rakipleri için örnek olacak projeler yaratıyor…

Turizm, gıda, kimya, inşaat olmak üzere dört sektörde faaliyet gösteren Günaş yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor. 40’ı aşkın kaliteli ve dinamik çalışanıyla müşterilerine hizmet veriyor.

Günaş’ın ulaştığı başarının arkasında, müşterileri, tedarikçileri, iş ortakları ve çalışanlarının memnuniyetini esas alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil ediyor.

Günaş, Selimiye Mavisi ve Badem Çiçeği Köy Otelleriyle turizmde, Badem Mantı Restoranlarıyla gıdada, üretim ve büyük küresel oyuncuların temsilcilikleriyle kimyada, yurt içi, yurt dışı gayrimenkul yatırımlarının, kiralama ve işletme projeleri ile inşaatta faaliyet gösteriyor...

Günaş ülkesinin sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetiliyor, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlıyor, bu çizgide faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.

VİZYON

Müşteri öncelikli bir yaklaşımla Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde 'lider' konumuna erişmektir.

MİSYON

Yatırım yaptığı alanlarda, küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor…

Günaş Grup İşletmeleri

  • BADEM MANTI
    BADEM MANTI
  • SELİMİYE MAVİSİ
    SELİMİYE MAVİSİ
  • BADEM ÇİÇEĞİ
    BADEM ÇİÇEĞİ
Günaş Gıda Sanayi ve Turizm İşletmeleri A.Ş. © 2014 | Tüm Haklları Saklıdır.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi